Вівторок — Неділя з 12:00 до 21:00
Понеділок — вихідний
Вхід вільний
Народився в 1981 році у м. Чугуїв Харківської області. Живе і працює у Харкові та Києві. Закінчив Харківську державну академію дизайну і мистецтв у 2005 році.
У 2009 році отримав першу Премію PinchukArtCentre, у 2010 році був номінований на Премію Future Generation Art Prize. Лауреат першої категорії фестивалю молодіжних проектів НонСтопМедіа, Харків (2006), призер конкурсу Фонду Розвитку Сучасного Мистецтва EIDOS (2007).
![]() |
![]() |
||
![]() |
Художникі, роботи яких представлені у груповій виставці під назвою «Надія!» |
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |