Тиха година у PinchukArtCentre
Раз на тиждень, у суботу об 11:00, PinchukArtCentre відкриватиметься на годину раніше для невеликої кількості відвідувачок і відвідувачів, які хочуть сповільнитися й провести час у тихій, уважній та особистій взаємодії з виставкою.
Під час «Тихої години» ви самі обиратимете свій темп і маршрут: пройти всю виставку чи присвятити більше уваги лише кільком роботам. Іноді достатньо затриматися біля однієї з них трохи довше, щоб побачити значно більше — не лише в самому творі, а й у собі.
За бажанням можна буде скористатися картками із запитаннями для повільного споглядання — вони допоможуть уважніше придивитися до творів і розпочати власний діалог із мистецтвом.
Менше голосів. Менше руху. Менше поспіху. Під час «Тихої години» кожен і кожна допомагають створити простір, у якому легко залишитися наодинці зі своїми думками та відчуттями. Саме ця спільна домовленість робить цей досвід справді цінним.
Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. Кількість місць обмежена.