Вівторок — Неділя з 12:00 до 21:00
Понеділок — вихідний
Вхід вільний
PinchukArtCentre представляє «Хвостосховище» – персональну виставку Даніїла Ревковського та Андрія Рачинського в рамках PAC UA, програми PinchukArtCentre, що має на меті інвестувати в створення нових робіт і забезпечувати кураторську та інституційну підтримку українським митцям.
PinchukArtCentre представляє «Згадати той день коли» – групову виставку українських митців. Це перший проект в рамках нової серії виставок, які поєднуватимуть роботи українського мистецтва з колекції PinchukArtCentre, в основному зосередженої на 90-х та початку 2000-х років, з новими спеціально створеними чи наданими для виставок нещодавніми роботами.
PinchukArtCentre представляє «Камінь б'є камінь» - виставку Нікіти Кадана, організовану в контексті діяльності Дослідницької платформи PinchukArtCentre. Його перша персональна виставка в Україні демонструє як новостворені, так і існуючі роботи, які є рефлексією на теми української історії, політичного насильства, національного історичного спадку, авангарду та радянської утопії. Ця виставка досліджує виклики теперішнього часу в нерозривному зв'язку з минулим, використовуючи історію, щоб освітити сьогодення та уявити майбутнє.
Починаючи з 2016 року PinchukArtCentre запрошує художників з особливостями розвитку (аутизм, синдром Дауна, розумова відсталість) взяти участь у «Майстерні можливостей».. Так, у співпраці з Катею Бучацькою, Микитою Каданом, Давидом Чичканом та Анною Щербиною, розпочалася творча подорож довжиною в чотири роки.
PinchukArtCentre представляє виставку 20-ти номінантів 6-го конкурсу на здобуття Премії PinchukArtCentre – загальнонаціональної премії для українських художників віком до 35 років. Проект познайомить з новими й недавно створеними роботами художників та арт-колективів з усієї України.
PinchukArtCentre представляє персональну виставку «Покої сяйва» Емілії Шкарнуліте (Литва), володарки головної премії 5-го конкурсу Future Generation Art Prize. Експозиція включає в себе масштабну відеоінсталяцію та дві фотографії в лайтбоксах, спеціально створені для PinchukArtCentre.
PinchukArtCentre представляє виставку «Заборонене зображення» – проект Дослідницької платформи PinchukArtCentre, що складається з двох частин. Перша присвячена Борису Михайлову, а друга, під назвою «Перетинаючи межу» – Харківській школі фотографії та спадкоємності її поглядів й мислення в творчості нового покоління художників.
Посилаючись на хіт 1994 року шведської співачки-емігрантки Ардіс, міжнародна виставка «Ain't nobody's business» активує голоси, що прагнуть свободи самовизначення. Колективна позиція авторів та авторок провокує публічну дискусію щодо суперечливих відносин між регулятивною владою та особистістю. Як наша сексуальність виявляється у сучасних реаліях? Та чи залежить її виявлення тільки від нас самих?
Подія в рамках офіційної паралельної програми 58-ї Міжнародної виставки мистецтв – La Biennale di Venezia
PinchukArtCentre та Фонд Віктора Пінчука представляють виставку робіт 21 молодого художника з 17 країн світу, які увійшли до шорт-листа 5-ї Премії Future Generation Art Prize – міжнародного конкурсу для молодих художників віком до 35 років. Премія, заснована у 2009 році, нині відзначає свою 10-ту річницю.
PinchukArtCentre представляє виставку 21 номінанта на Премію Future Generation Art Prize 2019 – першу міжнародну премію для молодих художників до 35 років, засновану Фондом Віктора Пінчука в 2009-му, яка відзначає цього року своє десятиліття.
PinchukArtCentre представляє групову виставку «Як бути cool», організовану «Кураторською платформою» – навчальною програмою для молодих кураторів. До кураторської команди увійшли Олександра Погребняк, Лео Троценко, Олександра Трянова, Дар’я Шевцова та Валерія Шиллер.
Дослідницька платформа PinchukArtCentre представляє групову виставку «Свій простір», яка пропонує один із можливих поглядів на історію українського мистецтва та позицію жінки в ній, наголошуючи на виняткових художніх феноменах і беручи до уваги складні особливості українського соціально-політичного контексту. Маючи на меті створення живого архіву українського мистецтва від початку 1980-x до сьогодні, Дослідницька платформа PinchukArtCentre візуалізує результати своєї роботи постійною виставковою діяльністю.
Масштабна групова виставка за участі Франсіса Аліса, групи Аллора та Кальсаділья, Олафура Еліассона, Мауріціо Кателана, Зо Леонард, Гошки Мацуги, Такаші Муракамі, Сондри Перрі, Паскаля Мартіна Таю, Люка Тюйманса, Рейчел Уайтред та Деміена Хьорста.
Виставка розповідає про перспективні викривлення, які виникають у певній точці спостереження. В даному випадку ця точка – майстерня художниці, яка знаходиться на колишній вулиці Перспективній в Києві, і перенесена до інституції – на територію публічності.
Виставку присвячено радянському мистецтву Львова 1980-х й візуальним практикам 1990-х, що тривалий час були ігноровані в інституційному полі та лише частково введені у науковий обіг.
Виставка 20 номінантів п’ятого конкурсу на здобуття Премії PinchukArtCentre 2018 - загальнонаціональної премії, яка присуджується українським художникам у віці до 35 років. Шорт-ліст був складений відбірковою комісією з більш, ніж 650 заявок, отриманих від молодих українських художників з усіх регіонів України та інших країн світу. Кожна робота буде спеціально зроблена до цієї виставки, формуючи експозицію із 20 індивідуальних просторів, що представляють самостійне художнє висловлювання.
Вернісаж виставки номінантів Премії PinchukArtCentre 2018
PinchukArtCentre представляє першу у Східній Європі персональну виставку Дінео Сеше Бопапе (ПАР), володарки головної премії 4-го міжнародного конкурсу Future Generation Art Prize. В рамках виставки представлена масштабна інсталяція з землі, спеціально створена для PinchukArtCentre.
Виставку «Анонімне суспільство» присвячено періоду аномії, у якому опинилося й досі перебуває українське суспільство після розпаду Радянського Союзу. Термін «аномія», запроваджений французьким соціологом Емілем Дюркгеймом, означає кризовий період переходу для суспільства після політичного струсу і зміни ціннісних норм, коли «колишні боги старіють або мертві, а інші ще не народилися».
PAC-UA представляє 6-ий проект - індивідуальну виставку Анни Звягінцевої під назвою «Недоречні доторки». Проект базується на ідеї стежки, сліду, несвідомого прямування чужим шляхом – і водночас шляху, який можна прокреслити нашими непомітними доторками. У своїх роботах художниця часто висвітлює непомітні, невловні грані нашого життя, підкреслюючи його вразливість і фіксуючи минущі, незримі миті.
PinchukArtCentre представляє масштабну міжнародну групову виставку «Крихкий стан» за участі 10 провідних художників світу, зокрема Маріни Абрамович, Ай Вейвея, Дугласа Гордона, Карлоса Мотти, Оскара Мурільо, Сантьяго Сьєрри, Бартелемі Тогу, Яна Фабра, Урса Фішера та Деміена Хьорста.
Виставка «Федір Тетянич. Канон Фрипулья» фокусується на одній із сторін багатогранної творчості художника Федора Тетянича, чия мистецька практика охоплювала живопис, графіку, скульптуру, текст, перфоманс тощо.
Виставка «Батьківщина в огні» пропонує один із поглядів на історію українського суспільства 1990-х років, розказану крізь призму обраних творів із колекції PinchukArtCentre. Назва виставки «Батьківщина в огні» є алюзією на кіноповість Олександра Довженка «Україна в огні», в якій оповідається про кровопролиття, що відбувалися на території України у ході Другої світової війни. Однак, представлені на виставці твори, жодним чином не пов’язані з воєнними діями та реальною лінією фронту.
PAC-UA Переосмислення представляє 5-ий проект - групову виставку за участі молодих художників Юлії Голуб, Зіни Ісупової, Аліни Клейтман, Олександра Кутового, Анни Ротаєнко, Дмитра Старусєва. “Versus” – це результат довготривалої співпраці запрошеного куратора Сергія Браткова з новою генерацією художників, студентів Школи мистецтв імені Родченка (Москва).
PinchukArtCentre та Фонд Віктора Пінчука на Biennale Arte 2017 представляють виставку робіт 21 молодого художника з 16 країн світу, які увійшли до шорт-листа 4-ї Премії Future Generation Art Prize – всесвітньої арт-премії для молодих митців віком до 35 років.
Цей проект є частиною офіційної паралельної програми 57-ої Міжнародної виставки мистецтв у Венеції - La Biennale di Venezia. Він буде представлений в старовинному палаці, Palazzo Contarini Polignac, з 12 травня по 13 серпня 2017 р.
25 лютого 2017 року PinchukArtCentre представить виставку 21 номінанта на Премію Future Generation Art Prize 2017 - першої міжнародної премії для молодих художників віком до 35 років, заснованої Фондом Віктора Пінчука.
PinchukArtCentre представляє 11-й проект простору PAC-UA - виставку українського митця Саші Курмаза “Мармурові янголи з луками трусили в тінях маленькими пісюнами, натягували луки і безтурботно сміялися над смертю”. Експозиція була створена спеціально для PinchukArtCentre в рамках Дослідницької платформи.
Виставка “ПАРКОМУНА. Місце. Спільнота. Явище” є результатом тривалої роботи команди Дослідницької платформи PinchukArtCentre. Виставка досліджує діяльність художників, які так чи інакше були пов'язані зі сквотом «Паркомуна», а точніше з ареалом біля тодішьної вулиці Паризької комуни (нині – вул. Михайлівська), де існували сквоти та майстерні художників (1989 – 1994).
PinchukArtCentre представляє міжнародну групову виставку "Втрата. Спомин про Бабин Яр"за участі Крістіана Болтанскі, Берлінде де Брьойкере та Дженні Хольцер.
PinchukArtCentre представляє виставку "Провина", яка є результатом роботи дослідницької групи.
Виставка "Перетворення" фокусується на показі переважно живописних творів, що відбивають перехідні процеси, котрі відбувалися у сучасному українському мистецтві на межі змін (кінця 1980-х – початку 2000-х рр.).
Проект здійснюється в рамках "PAC-UA Переосмислення", що є продовженням серії виставок у PinchukArtCentre, головною ідеєю яких є дослідження взаємозв'язків українського мистецького світу сьогодення та художніх практик минулого. Представлено нові твори останнього покоління митців, які шукали натхнення у більш старих підходах до мистецтва.
PinchukArtCentre представляє виставку 16 номінантів вже четвертого конкурсу на здобуття Премії PinchukArtCentre 2015 - загальнонаціональної премії, яка присуджується українським художникам у віці до 35 років.
Фотогалерея виставки номінантів Премії PinchukArtCentre 2015
Церемонія нагородження лауреатів Премії PinchukArtCentre 2015
PinchukArtCentre представляє виставку 16 номінантів вже четвертого конкурсу на здобуття Премії PinchukArtCentre 2015 - загальнонаціональної премії, яка присуджується українським художникам у віці до 35 років. Паралельно арт-центр представить проект Карлоса Мотти «Патріоти. Громадяни. Коханці...» - персональну виставку колумбійського художника, одного з володарів Головної премії Future Generation Art Prize 2014.
PinchukArtCentre представляє масштабну групову виставку українських митців під назвою «На межі. Українське мистецтво 1985-2004», що фокусується на розвитку сучасного українського мистецтва з 1980-тих до Помаранчевої революції 2004 року.
PinchukArtCentre в рамках простору PAC-UA представляє персональну виставку української художниці Зінаїди Ліхачевої під назвою “Mute”.
Національний павільйон України у рамках 56-ї Міжнародної виставки мистецтв у Венеції – La Biennale di Venezia – представляє групову виставку під назвою «Надія!» за участі молодих українських художників, серед яких Євгенія Бєлорусець, Артем Волокітін, Микита Кадан, Жанна Кадирова, Микола Рідний і Сергій Жадан, Анна Звягінцева та Відкрита Група. Павільйон України організовано PinchukArtCentre за підтримки Фонду Віктора Пінчука.
PinchukArtCentre представляє виставку 21 номінанта на здобуття Премії Future Generation Art Prize 2014 – першої міжнародної премії для молодих художників віком до 35 років, заснованої Фондом Віктора Пінчука. В рамках виставки фокусується на нових роботах номінантів, в яких віддзеркалюються найактуальніші художні погляди наступного покоління митців.
Дивись фотогалерею робіт виставки Future Generation Art Prize 2014
Дивись фотогалерею з перфомансу Пілар Кінтерос
Дивись фотогалерею з перфомансу Public Movement
Дивись фотогалерею з церемонії нагородження премії Future Generation Art Prize 2014
PinchukArtCentre представляє групову виставку художників-патронів Премії Future Generation Art Prize Андреаса Ґурскі, Джеффа Кунса, Такаші Муракамі та Деміена Хьорста. Проект представлено в контексті третьої виставки 21 номінанта на здобуття Премії Future Generation Art Prize – першої міжнародної премії для молодих художників віком до 35 років, заснованої Фондом Віктора Пінчука.
Виставка художників-патронів Премії є частиною Future Generation Art Prize і підкреслює їхній важливий внесок у підтримку молодого покоління митців.
PinchukArtCentre представляє третій проект в контексті «PAC-UA Переосмислення» - виставку харківського митця Івана Світличного, номінанта премії PinchukArtCentre у 2011 та 2013 роках.
PinchukArtCentre представляє проект «Страх і надія» - групову виставку трьох українських художників, переможців Премії PinchukArtCentre, починаючи з 2009 року: Микити Кадана, Жанни Кадирової та Артема Волокітіна.
PinchukArtCentre представляє проект «Колекційна платформа 4: Емоції та технології» - експозицію з робіт сімнадцяти художників, яка пропонує селективний погляд на два основні, але часом протилежні, поняття у нашому житті: емоції та технології. Адже вони завжди визначають наше сприйняття світу.
PinchukArtCentre представляє першу в Східній Європі персональну виставку бельгійського художника Яна Фабра. Експозиція, яка складається з двох розділів, є продовженням критичних рефлексій митця на тему колоніального минулого Бельгії. Цей сюжет з’явився у творчості Фабра в 2002 році, коли він створив монументальний твір «Небо насолоди», покривши стелю однієї із залів Королівського палацу в Брюсселі мільйонами крилець жуків.
PinchukArtCentre представляє другий проект в контексті «PAC-UA Переосмислення» - виставку «Відкритої групи» під назвою «Біографія». Проект «Біографія» є результатом співпраці Відкритої групи, до основного складу якої входять п’ять українських митців Юрій Білей, Антон Варга, Павло Ковач, Євген Самборський, Станіслав Туріна, та львівського художника Юрія Соколова, запрошеного художниками, щоб разом дослідити феномен поняття «біографія». Ця виставка розглядає ідею саморепрезентації, а саме яким чином це поняття трансформується сьогодні, коли образ особистості конструюється через середовище, що складається навколо неї засобами цифрових медіа.
PinchukArtCentre представляє «TV Studios / Кімнати без дверей» - персональну виставку Алевтини Кахідзе, яка відкриває нову серію експозицій в рамках проекту «PAC-UA Переосмислення».
PinchukArtCentre представляє проект «(Де-)Конструкція. Реальність і вигадка» - виставку, яка пропонує до уваги відео роботи Крістіана Марклея (США), Діани Татер (США) та П’єра Юіга (Франція).
Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» спільно з PinchukArtCentre представляє спеціальний проект «Є воля – є шанс» – виставку, присвячену темі СНІДу в сучасному мистецтві і приурочену до 10-річчя фонду.
Компанія DAVIS у співпраці з PinchukArtCentre представляє проект «Сучасні українські художники і Panton Chair» - колекцію стільців культового дизайну Вернера Пантона, перетворених на об'єкти мистецтва.
PinchukArtCentre представляє групову виставку 20-ти номінантів Премії PinchukArtCentre 2013 – першої приватної загальнонаціональної премії в галузі сучасного мистецтва для молодих українських художників до 35 років. Спеціально для виставки молоді митці за підтримки PinchukArtCentre створили нові проекти, в яких втілили свої найпрогресивніші мистецькі ідеї.
PinchukArtCentre представляє першу у Східні Європі персональну виставку Лінетт Ядом-Боакьє (Великобританія), володарки Головної премії Future Generation Art Prize 2012. До експозиції під назвою «Куплети» увійшли вісім нових полотен, які були створені спеціально для PinchukArtCentre.
З 24 вересня по 6 жовтня 2013 року у приміщенні PinchukArtCentre з ініціативи Прем’єр-міністра України Миколи Азарова та за підтримки Міністерства культури України відбудеться виставка робіт талановитої 17-річної художниці Дар’ї Безкостої хворої на дитячий церебральний параліч, яка малює картини пальцями ніг.
PinchukArtCentre представляє виставку «Китай Китай» - масштабний груповий проект, який включає роботи одинадцятьох китайських художників різних поколінь. Її основною темою є напруга між індивідуальним та колективним мисленням, котра не тільки простежується через всю китайську історію і безперервно формує сучасне суспільство, але також набуває великого значення на Заході.
Фонд Віктора Пінчука та PinchukArtCentre представляють проект «The Future Generation Art Prize @ Venice 2013» – проект-учасник офіційної паралельної програми 55-ї Міжнародної виставки мистецтв у Венеції - La Biennale di Venezia, учасниками якого стануть 21 художник з 16 країн світу – номінанти на отримання міжнародної премії для молодих художників до 35 років у 2012 році.
PinchukArtCentre представляє дев’ятий проект в рамках простору PAC-UA – персональну виставку українського художника Сергія Браткова під назвою «Добро купує зло». Спеціально для виставки в PinchukArtCentre художник створив три нові роботи - фотографії з неоновими написами, які відображають його останні дослідження міста. Крім того Братков представить в арт-центрі нещодавно створену відео роботу
PinchukArtCentre представляє першу персональну виставку в Україні Джейка та Діноса Чепменів під назвою «Курча». Проект побудований довкола нової масштабної інсталяції художників «Усе зло світу» (2013), що формує цілісний погляд на головні теми творчості братів - Голокост, жорстокості та смерть. Також, виставка включає в себе відомі арт-об’єкти Чепменів, гостре почуття гумору та неприборкана агресія яких провокують конфлікт та піддають сумніву табу, що існують у сучасному світі.
PinchukArtCentre представляє першу в Східній Європі масштабну персональну виставку Тоні Оурслера під назвою “agentic iced etcetera”. Виставка поєднує в собі нові спеціально створені роботи художника, серед яких інсталяція, що розмовляє українською мовою, а також низку найвідоміших арт-об’єктів американського художника. В усіх творах автор піднімає теми вдачі в повсякденному житті, наповнених ендорфіном стосунків і схильності до магічного мислення, але проблематика цим не обмежується. Людське обличчя і те, як воно водночас виражає та маскує емоції, також є ключовою темою творчості Оурслера.
PinchukArtCentre представляє 8-й проект в рамках простору PAC-UA – персональну виставку українського художника Олексія Салманова. «У лісі дешевше» - це нова робота митця, яка була створена спеціально для PinchukArtCentre. Вона базується на перформансі, який відбувся влітку 2012 року на Мангеттені у Нью-Йорку, коли митець перебував у самому серці Америки із місією, пов’язаною з історією та міфологією цього острову.
Виставка фокусується на нових роботах, створених спеціально для арт-центру, та має на меті максимальне розкриття мистецької позиції молодих авторів. Експозиція дозволить скласти уявлення про нові тенденції та напрямки арт-діяльності нового покоління художників.
PinchukArtCentre представляє персональну виставку «Два тижні, одне літо» Патрона Премії Future Generation Art Prize Деміена Хьорста. В рамках своєї нової експозиції, яка гармонійно вписується в контекст другої виставки номінантів Премії, відомий художник представить одинадцять нових динамічних живописних робіт, над якими митець працював з літа 2010 року. Виставка триватиме в PinchukArtCentre з 3 листопада 2012 року до 6 січня 2013 року
Виставка представляє собою динамічне поєднання робіт провідних художників сучасності, серед яких Андреас Гурскі, Олафур Еліассон, Мауріціо Каттелан, Джефф Кунс, Борис Михайлов, Такаші Муракамі, Деміен Хьорст, поряд з представниками молодого покоління: переможцем першого конкурсу національної Премії PinchukArtCentre Артемом Волокітіним та володаркою Премії Future Generation Art Prize 2010 Сінтією Марселле
PinchukArtCentre представляє персональну виставку Міхала Будни «Без назви» - останню тижневу персональну виставку в рамках проекту «Трансфер». «Трансфер» являє собою програму обміну, яка популяризує та підтримує нове покоління українських митців за кордоном, а також пропонує динамічний погляд на молоде польське мистецтво в Україні
PinchukArtCentre представляє першу персональну виставку Аніша Капура в Східній Європі, яка знайомить зі спеціальною добіркою найвідоміших робіт митця, а також новими арт-об’єктами, створеними спеціально для PinchukArtCentre.
Виставка представляє собою динамічне поєднання робіт провідних художників сучасності, серед яких Андреас Гурскі, Олафур Еліассон, Мауріціо Каттелан, Джефф Кунс, Борис Михайлов, Такаші Муракамі, Деміен Хьорст, поряд з представниками молодого покоління: переможцем першого конкурсу національної Премії PinchukArtCentre Артемом Волокітіним та володаркою Премії Future Generation Art Prize 2010 Сінтією Марселле
PinchukArtCentre представляє персональну виставку Ніколаса Гросп’єра «Банк» - четверту тижневу персональну виставку в рамках проекту «Трансфер». «Трансфер» являє собою програму обміну, яка популяризує та підтримує нове покоління українських митців за кордоном, а також пропонує динамічний погляд на молоде польське мистецтво в Україні. Проект реалізується спільно з Центром сучасного мистецтва «Замок Уяздовський» (Варшава, Польща)
PinchukArtCentre представляє «Кінець радіо» Конрада Смоленського - третю тижневу персональну виставку в рамках проекту «Трансфер». «Трансфер» являє собою програму обміну, яка популяризує та підтримує нове покоління українських митців за кордоном, а також пропонує динамічний погляд на молоде польське мистецтво в Україні. Проект реалізується спільно з Центром сучасного мистецтва «Замок Уяздовський» (Варшава, Польща)
PinchukArtCentre представляє «Як виконана робота» Агнєшки Польскої - другу тижневу персональну виставку в рамках проекту «Трансфер». «Трансфер» являє собою програму обміну, яка популяризує та підтримує нове покоління українських митців за кордоном, а також пропонує динамічний погляд на молоде польське мистецтво в Україні. Програма реалізується спільно з Центром сучасного мистецтва «Замок Уяздовський» (Варшава, Польща)
PinchukArtCentre представляє першу тижневу персональну виставку в рамках програми «Трансфер» - «Людина на двох гойдалках» Моніки Завадскі. «Трансфер» являє собою програму обміну, яка популяризує та підтримує нове покоління українських митців за кордоном, а також пропонує динамічний погляд на молоде польське мистецтво в Україні. Програма реалізується спільно з Центром сучасного мистецтва «Замок Уяздовський» (Варшава, Польща)
Експонати нового виставкового проекту являють собою скляні панелі, що містять колажі з газетних вирізок. Художниця використовує газети з усього світу - України, Польщі, Австрії, Китаю, Індії і т.д. – які були надруковані в період з січня по червень 2012 року. Це початок безперервно діючого проекту, який триватиме до грудня 2012 року
Виставка поєднує в собі стратегію збирання та повторення, інтерес митця до спогадів та його захоплення садами; це розповідь про ідентичність і вірування автора, втілених в маленьких фігурках, формах, а також в структурі унікальних офортів, що уособлюють хрест, сад, башти та відбитки пальців
PinchukArtCentre, в рамках проекту PAC-UA, представляє виставку українського художника Миколи Маценка. Експозиція під назвою «Неофольк» - це п'ятий проект PAC-UA - простору призначеного для демонстрації нових робіт провідних українських художників у контексті «Колекційної платформи». Виставка відкрита для огляду на 5-му поверсі з 4 лютого по березень 2012 року
PinchukArtCentre представляє першу в Східній Європі персональну виставку британського художника Гарі Х’юма. Експозиція під назвою «Краса» включає в себе більше 60 картин і скульптур
PinchukArtCentre представляє першу в Східній Європі персональну виставку канадського фотографаДжеффа Волла. Експозиція під назвою «Фотографія: у світлі, чорна, кольорова, біла і темна»складається з 17 фоторобіт та 7 лайт-боксів. Відібрані для виставки самим автором, ці роботи у кожній залі вибудовують делікатний зв'язок між природою, предметами та молодими людьми на межі юності і зрілості
PinchukArtCentre представляє проект «Колекційна платформа 2: Циркуляція» - повністю оновлену експозицію вибраних робіт українських та міжнародних художників з колекції арт-центру. Виставка, розташована на 5-му поверсі.
Спеціально створений для PinchukArtCentre проект являє собою 12-метрову картину, присвячену логотипу арт-центру, що була створена Іллею Чичканом у співпраці з графіті-художником Psyfox, а також інтерактивну пейнтбол-інсталяцію.
PinchukArtCentre представляє групову виставку 20-ти номінантів Премії PinchukArtCentre 2011 – першої приватної загальнонаціональної премії в галузі сучасного мистецтва для молодих українських художників до 35 років. В рамках експозиції молоді митці представлять 20 своїх нових проектів, створених спеціально для виставки за підтримки PinchukArtCentre.
PinchukArtCentre представляє першу поза межами Бразилії персональну виставку художниці Сінтії Марселле, володарки Головної премії Future Generation Art Prize 2010. Виставка під назвою «Бачити, щоб бути побаченим» включає крупномасштабну інсталяцію та спеціально створений для виставки фільм. Експозиція розташована на 2-му поверсі арт-центру.
PinchukArtCentre представляє третю експозицію в рамках проекту РАС-UA – персональну виставку Олександра Ройтбурда. Експозиція під назвою «Якщо в крані немає води» розміщена на 5-му поверсі арт-центру у художньому просторі PAC-UA.
В рамках художнього простору РАС-UA 2 PinchukArtCentre представляє персональний проект українського художника Арсена Савадова. Нова інсталяція Арсена Савадова, створена спеціально для PAC-UA 2, своєю назвою відсилає до фільму італійського режисера Мікеланджело Антоніоні «Blow-Up» («Фотозбільшення») 1966 року.
Вперше за свою історію PinchukArtCentre презентує проект «Collection Platform 1: Циркуляція» - постійну виставку вибраних робіт видатних міжнародних та українських митців, працюючих у сфері сучасного мистецтва. Експозиція розміщена на 5-му поверсі арт-центру і буде відкрита для огляду з 12 лютого по 2 жовтня 2011 року в PinchukArtCentre.
Future Generation Art Prize @ Venice – український проект-учасник офіційної паралельної програми 54-ої Міжнародної мистецької виставки у Венеції La Biennale di Venezia
PinchukArtCentre та Фонд Віктора Пінчука мають честь представити виставку “The Future Generation Art Prize @ Venice” за участі 19 художників з 18 країн, які стали кандидатами на здобуття першої міжнародної мистецької премії.
PinchukArtCentre має честь презентувати персональну виставку Кендіс Брайтц. Перша експозиція південно-африканської художниці у східній Європі під назвою «Кендіс Брайтц: ТИ+Я» буде відкрита з 12 лютого по 17 квітня 2011 з вівторка по неділю в PinchukArtCentre
PinchukArtCentre представляє персональну виставку мексиканського художника Даміана Ортеги. Виставка під назвою «Інструментальний біт» буде відкрита для огляду з 12 лютого по 17 квітня 2011 року в PinchukArtCentre
Відкриваючи художній простір PAC-UA, PinchukArtCentre презентує нову, спеціальну, динамічну та гнучку програму роботи з українськими митцями. Проект PAC-UA призначений для демонстрації виключно нових робіт українських художників з метою дослідження актуальних мистецьких процесів, що відбуваються в України, та спрямований на створення потужної та довгострокової співпраці арт-центру з українськими митцями
PinchukArtCentre представляє персональну виставку Такаші Муракамі, одного з художників-патронів Премії Future Generation Art Prize. Експозиція буде відкрита з 30 жовтня 2010 р. до 9 січня 2011 р.
PinchukArtCentre представляє найбільшу міжнародну групову виставку, що презентує роботи дев’ятнадцяти провідних художників нашого часу та фокусується на Сексуальності і Трансцендентності як центральних темах сучасного мистецтва. З 24 квітня по 16 вересня 2010 р. виставка надасть глядачеві можливість всебічного дослідження розмаїття та складності мистецтва, що торкається сьогодні цієї теми.
В рамках виставки «Віра має значення (Faith Matters)» Субодх Гупта представить серію нових скульптур та живопису. Проект присвячений змінам в національних культурах в контексті сучасного життя світу.
Цим проектом PinchukArtCentre продовжує свою системну діяльність, спрямовану на представлення українського мистецтва світу та найкращих взірців мистецтва світового Україні через поєднання національної ідентифікації та міжнародних викликів.
PinchukArtCentre презентує «Україну» - першу масштабну персональну виставку Сергія Браткова в Україні. Автор створив серію нових фотографій та інсталяцій, які будуть представлені паралельно з роботами, створеними художником протягом останніх десяти років, деякі з них до цього часу не виставлялися. Це надає цікаву можливість прослідкувати різні етапи творчості митця. Експозиція, що представляє близько 70 робіт, розміщена на 4-му та 5-му поверхах PinchukArtCentre – це своєрідна розповідь, яка віддзеркалює сучасну Україну.
Виставка 20 номінантів на Премію PinchukArtCentre, яка тривала з 31 жовтня до 20 грудня 2009 року. 20 номінантів на отримання Премії PinchukArtCentre — загальнонаціональної премії сучасного мистецтва, яка присуджується молодим українським художникам віком до 35 років включно — були відібрані Експертною Комісією конкурсу із 1100 отриманих заявок.
2 та 3 поверх PinchukArtCentre
Виставка «Рудий ліс» представила понад 40 обраних робіт семи знакових українських митців покоління 90-х з колекції PinchukArtCentre: Сергія Браткова, Олександра Гнилицького, Олександра Ройтбурда, Арсена Савадова і Георгія Сенченко, Василя Цаголова, Іллі Чічкана.
PinchukArtCentre та Міністерство культури та туризму України представляють художників Іллю Чичкана (Україна) та Міхару Ясухіро (Mihara Yasuhiro – Японія) у проекті «Степи Мрійників» (Steppes of Dreamers) – визначній події в рамках 53-ї Венеційської бієнале, що відбуватиметься під лозунгом «Створюючи світи» (Making Worlds). Проект зосереджений на процесі творення та розширює кордони мистецтва, комунікацій та співпраці. Комісаром виставки виступає арт-директор PinchukArtCentre Петро Дорошенко. Куратор Українського павільйону – Володимир Кличко.
PinchukArtCentre представляє виставку «Реквієм» — найбільшу ретроспективу творчості Деміена Хьорста (Damien Hirst), до якої увійшли понад сто робіт, створених у період з початку 90-х до наших днів. У рамках виставки — світова прем’єра нового живописного циклу Skull paintings, створенного з 2006 по 2008 рік. Виставка триває з 25 квітня по 20 вересня 2009 року.
Персональна виставка Сем Тейлор-Вуд представляє нові відео- та фотороботи художниці, твори, що вже стали відомими, але які ще не демонструвалися у Києві, а також світову прем'єру відео «Трихвилинний раунд» (3 Minutes round) за участю братів Кличко.